אופיר רוטנשטראוך

אופיר מדריכת יוגה לילדים, ולהורים וילדים יחדיו.  בוגרת קורס מדריכי יוגה דהרמה לילדים של ענת צחור ואסנת ישראלי, ובעלת תואר ראשון בהצטיינות, בלימודי מזרח אסיה והתכנית לאמנות רב תחומית מאוניברסיטת ת"א.

במילותיה של אופיר: היוגה נכנסה לחיי לפני כחמש שנים ומאז נוכחת בהם ומלווה אותי. גדלתי על ספורט הישגי ותנועה (שחייה, קפיצה לגובה, כדוריד וכדורעף), אולם ביוגה מצאתי את השפה שלי. השילוב של שני העולמות שאני כל כך מחוברת אליהם – עבודה עם ילדים ויוגה, היה רק מתבקש.

בשנתיים האחרונות מלמדת יוגה לילדים במסגרות של גני עירייה, חוגים וקבוצות אישיות ובנוסף מדריכה מבוגרים במסגרות פרטיות. בעברי ניהלתי קבוצות וצוות של גן פרטי מגיל 3 חודשים ועד 3 שנים.  בשיעורי היוגה לילדים יינתן דגש על פיתוח דמיון וחשיבה יצירתית, תרגילי כח וגמישות, שיווי משקל וקוארדינאציה, טיפוח תחושת מסוגלות וביטחון עצמי ושיפור את יכולות הריכוז.  נכיר, נתרגל ונחווה ביחד את עולם היוגה.

אופיר מעבירה בסטודיו ניע סדנאות להורים וילדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>